+90 850 302 80 48

İphone 6 Batarya Özellikleri

İphone 6 Batarya Özellikleri
26
Eyl

 

 

Yeni çıkan modeliyle tekrar gözleri üzerine çeken Apple firması , çıkardığı iphone 6 ve iphone 6plus modeliyle akıllı telefon olarak çığır açan iki telefon çıkardı. Teknik servisimiz olarak sizler için İphone 6 Batarya ve İphone 6plus Batarya özelliklerini inceledik.

 

İphone 6 Özellikleri

En son teknoloji ile üretilen iphone 6 , özellikle kamera alanında çok iddialı. 8MP kamerası, geliştirilmiş İ sight kamera özelliği ile panoramik çekim dahil 43mp e kadar kaliteli çekim özelliği bulunuyor. iphone 6 1080p Full HD özelliğe sahipken, iphone 6plus retina ekran 1920×1080 piksel çözünürlüklü ve 401 ppi’ye sahip.

 iphone6batarya2

 

İphone 6 Batarya Özellikleri

iphone 6 bataryasıda diğer modeller gibi düşük mah içeriyor. fakat tim cook lansmanlarına göre performansları çok daha iyi olduğu söylenebilir. özellikle kendi iç uygulamalarını kullanılmaması durumunda hazırda bekletiyor ve şarjı buna binaen iphone 6 ve iphone 6 plus batarya şarjları iphone 5 e göre daha uzun oluyor.

İphone 6 Batarya Fiyatları

orjinal iphone 6 batarya ve iphone 6plus batarya iphone 5 bataryasına göre daha kaliteli ve uzun ömürlü.buna binaen iphone 6 batarya fiyatları iphone 5 batarya fiyatlarına göre daha pahalı olacağı söylenebilir. fakat üstün kalite ve değişim teknolojisi kullanıldığından iphone 6 bataryaları iphone 5s bataryalarına göre daha kaliteli ve uzun ömürlü olduğu söylenebilir.

İphone 6 Batarya Değişimi

iphone 6 batarya değişimi ve iphone 6plus batarya değişimi, diğer serilerine göre değişimi biraz daha zor. iphone 6 batarya değişimi ve iphone 6plus batarya değişimi, artık mental makine ile gövdesinden çıkartılarak iki parçaya ayrılıp,gövdeden batarya çıkartılıp tel ile kabloları ayırdıktan sonra yeni iphone 6 orjinal batarya takılıp kabloları bağlanarak takılıp montajlanmaktadır.

iphone6plusbatarya

 

İphone 6 ve İphone 6 plus Orjinal Şarj Aleti

yeni çıkan iphone 6 şarj aleti ve iphone 6plus şarj aletleri, eski iphone şarjlarına nazaran daha kaliteli ve hızlı şarj edebilme özelliğine sahip. bundan dolayı iphone 6 orjinal şarj aleti iphone 5s orjinal şarj aletine nazaran daha kaliteli ve başarılı olduğunu söyleyebiliriz.