Teknik Servis

Notebook Teknik Servis:

Donanımlı servis laboratuvarı ve tecrübeli uzman ekibimiz ile cihazınız titiz bir çalışma sürecinden geçerek, sorunları çözülmüş ve performans testleri yapılmış şekilde sizlere teslim edilir. Sadece arıza tespiti ve çözümüyle kalmayıp, cihazınızın genel bakım ve onarımı yapılarak ilk günkü performansıyla sizlerin kullanımına sunulur.

Hızlı arıza tespiti, ücretsiz genel bakım, servis garantisi, onarıma gelen ürününüz hakkında detaylı bilgilendirme ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

 

Cep Telefonu Teknik Servis:

Cep telefonu konusunda teknik servisimiz, gerekli donanımlara ve uzman personellere sahiptir. Cihazınızın arızasını en kısa sürede tespit edip, çözüme kavuşturma arasında geçen süreç müşterinin memnuniyeti adına en kısa sürede gerçekleşmektedir. Tamiri gerçekleştirilen telefonlar bizim garantimiz altındadır.

 

Tablet Teknik Servis:

Günümüzde birçok alanda birçok kişi tarafından kullanılan ve sürekli büyüyerek gelişen tablet piyasası için de teknik servis ihtiyacı ortaya çıkmakta.Tabletlere dair her türlü parça değişimi ve tamiri sağlayan teknik servisimiz, bu konuda oldukça hızlı ve profesyonel bir çalışma yürütmektedir.

 

 

 

 

 

Menü