Asus Teknik Servis

Asus Servis

Türkiye Servisi olarak Asus marka notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Kaliteli ürünler olmasına rağmen notebook ve tabletler çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Asus Teknik Servis

Asus Teknik Servis Politikamız

Asus marka notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Asus marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Asus teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Asus Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

ASUS notebook anakart tamiriASUS notebook elektronik parçaların onarımıASUS notebook BİOS güncellemesiASUS notebook ekran tamiriASUS notebook şarj soketi tamiriASUS notebook RAM değişimiASUS notebook klavye tamiriASUS notebook LCD kablo değişimi, ASUS notebook işlemci değişimiASUS notebook parça değişimi, ASUS notebook işletim sistemi kurulmasıASUS notebook virüs temizlemesi, ASUS notebook sürücü ve driver yüklenmesi, ASUS notebook florasan değişimiASUS notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Asus teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan ASUS tablet dokunmatik ekran tamiriASUS tablet şarj soketi tamiriASUS tablet anakart tamiriASUS tablet elektornik parçaların tamiri, ASUS tablet adaptör tamiri, ASUS tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Asus teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

 

 

 

Asus Tablet ServisAsus Hakkında

Pegasus, Yunan mitolojisine göre bilgi ve ilhamın kaynağıdır. ASUS, ismini aldığı bu kanatlı atın özelliklerini de muhafaza etmiştir. Şirketimiz; bu mitolojik yaratığın gücünü, yaratıcı ruhunu ve saflığını kendi bünyesinde birleştirerek ürettiği her ürünle bu özellikleri bir üst basmağa taşımayı amaçlamıştır.

Yıllar içerisinde, ASUS’un vizyonu hayat bulmuştur. Böylece ASUS, müşterilerinin hayatına kaliteli tasarımlar ve inovasyonlar katan tüketici teknolojilerinde önemli bir yere sahip firma konuma yükselmiştir.

Menü