Blackberry Teknik Servis

Blackberry ServisGünümüzde büyük bir kitlenin kullanmakta olduğu akıllı telefonlar, hayatı kolaylaştıran önemli unsurların başında geliyor. İnsanlar işlerini, sosyal medya takibini, banka işlemlerini bu telefonlar sayesinde kolayca gerçekleştiriyor. Blackberry ise akıllı telefon üreticileri arasında önemli bir yere sahip. Kalite ve estetiğe önem vererek, insanlara eşsiz bir deneyim sunan Blackberry akıllı telefonları her ne kadar üst düzey cihazlar olsalar da her elektronik alet gibi bozulmaya meyilliler. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz.

Türkiye Servisi olarak Blackberry marka cep telefonlarının teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile telefonunuzun arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Blackberry Teknik Servis

Blackberry Teknik Servis Politikamız

Blackberry marka cep telefonunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile telefonunuz bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Blackberry cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız uzman ekibimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Blackberry cep telefonları dışında Blackberry tabletler konusunda da teknik servis imkanı sunmaktayız.

Blackberry teknik servis tecrübeli kişilerin ellerinde telefonunuz ve tabletinizin tamir olmasını sağlamaktadır. BLACKBERRY anakart tamiri, BLACKBERRY elektronik parçaların onarımıBLACKBERRY lcd ekran tamiriBLACKBERRY şarj soketi tamiriBLACKBERRY dokunmatik ekran tamiri, BLACKBERRY tuş takımı değişimiBLACKBERRY şifre kırılması, BLACKBERRY işletim sistemi kurulmasıBLACKBERRY android güncelleme, BLACKBERRY tablet dokunmatik ekran tamiri, BLACKBERRY tablet adaptör tamiri, BLACKBERRY tablet sistem güncelleme olmak üzere birçok sorun teknik servis elemanlarımız tarafından profesyonel bir çalışma sonrası sonuca varmaktadır.

 

 

 

Blackberry Z10 Servis

Blackberry Hakkında

Kablosuz iletişimde yenilikler konusunda dünya lideri olan Research In Motion (RIM), 1999’da tanıttığı BlackBerry çözümleriyle mobil endüstride köklü bir değişim yarattı. BlackBerry ürün ve hizmetleri, gün boyunca insanlarla iletişim halinde kalan ve önemli olan içeriğe erişen dünya çapındaki milyonlarca müşteri tarafından kullanılmaktadır.

BlackBerry ürün yelpazesi BlackBerry® PlayBook™ tableti, ödüllü BlackBerry akıllı telefonları, işletme yazılımlarını ve aksesuarları içermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menü