Casper Teknik Servis

Casper Servis

Türkiye Servisi olarak Casper marka cep telefonları, notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Akıllı telefonların yanı sıra notebook ve tabletler de çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Casper Teknik Servis

Casper Teknik Servis Politikamız

Casper marka cep telefonunuz, notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Casper marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Casper teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Casper Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

CASPER cep telefonu anakart tamiriCASPER cep telefonu elektronik parçaların onarımıCASPER cep telefonu lcd ekran tamiriCASPER cep telefonu şarj soketi tamiri, CASPER cep telefonu dokunmatik ekran tamiriCASPER cep telefonu tuş takımı değişimiCASPER cep telefonu şifre kırılmasıCASPER cep telefonu işletim sistemi kurulmasıCASPER cep telefonu android güncellemesi gibi akıllı telefonlarda karşımıza çıkan sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan CASPER tablet dokunmatik ekran tamiriCASPER tablet şarj soketi tamiriCASPER tablet anakart tamiriCASPER tablet elektronik parçaların tamiriCASPER tablet adaptör tamiri, CASPER tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Casper teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

CASPER notebook anakart tamiriCASPER notebook elektronik parçaların onarımıCASPER notebook BİOS güncellemesiCASPER notebook ekran tamiriCASPER notebook şarj soketi tamiriCASPER notebook RAM değişimiCASPER notebook klavye tamiriCASPER notebook LCD kablo değişimiCASPER notebook işlemci değişimiCASPER notebook parça değişimiCASPER notebook işletim sistemi kurulmasıCASPER notebook virüs temizlemesi, CASPER notebook sürücü ve driver yüklenmesiCASPER notebook florasan değişimiCASPER notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Casper teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Casper Hakkında

Casper, 1991 yılında, üniversiteden yeni mezun 3 bilgisayar mühendisi genç tarafından kuruldu. Casper bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip.Casper, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyor.

Menü