Generel Mobile Teknik Servis

General Mobile Servis

Günümüzde büyük bir kitlenin kullanmakta olduğu akıllı telefonlar, hayatı kolaylaştıran önemli unsurların başında geliyor. İnsanlar işlerini, sosyal medya takibini, banka işlemlerini bu telefonlar sayesinde kolayca gerçekleştiriyor. General Mobile ise akıllı telefon üreticileri arasında önemli bir yere sahip. Kalite ve estetiğe önem vererek, insanlara eşsiz bir deneyim sunan General Mobile akıllı telefonları her ne kadar üst düzey cihazlar olsalar da her elektronik alet gibi bozulmaya meyilliler. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz.

Türkiye Servisi olarak General Mobile marka cep telefonlarının teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile telefonunuzun arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

General Mobil Teknik Servis

General Mobile Teknik Servis Politikamız

General Mobile marka cep telefonunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile telefonunuz bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. General Mobile cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız uzman ekibimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

General Mobile cep telefonları dışında General Mobile tabletler konusunda da teknik servis imkanı sunmaktayız.

General Mobile teknik servis tecrübeli kişilerin ellerinde telefonunuz ve tabletinizin tamir olmasını sağlamaktadır. GENERAL MOBİLE anakart tamiri, GENERAL MOBİLE elektronik parçaların onarımıGENERAL MOBİLE lcd ekran tamiriGENERAL MOBİLE şarj soketi tamiriGENERAL MOBİLE dokunmatik ekran tamiri, GENERAL MOBİLE tuş takımı değişimiGENERAL MOBİLE şifre kırılması, GENERAL MOBİLE işletim sistemi kurulmasıGENERAL MOBİLE android güncelleme, GENERAL MOBİLE tablet dokunmatik ekran tamiri, GENERAL MOBİLE tablet adaptör tamiri, GENERAL MOBİLE tablet sistem güncelleme olmak üzere birçok sorun teknik servis elemanlarımız tarafından profesyonel bir çalışma sonrası sonuca varmaktadır.

 

 General Mobile Hakkında

General Mobile, evrensel teknolojiyi yakından takip ederek uluslararası bir marka yaratmak düşüncesiyle Amerika’da kurulmuş olan bir Türk şirketidir. Mobil cihazlarda en yeni teknolojileri, kolay kullanımlı tasarım ve yazılımlarla buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menü