HP Teknik Servis

HP ServisTürkiye Servisi olarak HP marka notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Kaliteli ürünler olmasına rağmen notebook ve tabletler çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

HP Teknik Servis

HP Teknik Servis Politikamız

HP marka notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. HP marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız HP teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

HP Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

HP notebook anakart tamiriHP notebook elektronik parçaların onarımıHP notebook BİOS güncellemesiHP notebook ekran tamiriHP notebook şarj soketi tamiriHP notebook RAM değişimiHP notebook klavye tamiriHP notebook LCD kablo değişimi, HP notebook işlemci değişimiHP notebook parça değişimi, HP notebook işletim sistemi kurulmasıHP notebook virüs temizlemesi, HP notebook sürücü ve driver yüklenmesi, HP notebook florasan değişimiHP notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da HP teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan HP tablet dokunmatik ekran tamiriHP tablet şarj soketi tamiriHP tablet anakart tamiriHP tablet elektornik parçaların tamiri, HP tablet adaptör tamiri, HP tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de HP teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

 

 

 

HP Tablet Servis

HP Hakkında

HP, merkezi ABD’de Palo Alto, Kaliforniya’da bulunan çok büyük uluslararası bir şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Ayrıca yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır.HP, 1939 yılında Bill Hewlett ve Dave Packard tarafından bir test ve ölçü cihazları üretici şirketi olarak kurulmuştur. İlk ürünü Model 200A ismindeki hassas sesosilatörü idi. İlk kişisel bilgisayar olan Hewlett-Packard 9100A’yı 1968 yılında üretmiştir. Daha sonra, 1970’li yıllarda hesap makinesi, 1980’li yıllarda inkjet, laseryazıcı ve tarayıcı, 1990’lı yıllarda masaüstü, dizüstü ve sunucu bilgisayarları üretimine başlamıştır.2002 yılında Compaq şirketi ile birleşen HP şirketi, ayrıca HP-UX, Tru64 ve OpenVMS işletim sistemleri; PA-RISC, IA64 ve Alpha mikroişlemcilerini; HP 9000 ve ProLiant sunucu ve iş istasyonlarını ve OpenView gibi yönetim yazılımları üretmektedir.

Compaq ile yapılan birleşmenin organizasyon anlamında yeterince hazmedilememesi ve hedeflenen performansın ortaya konulamaması sonucu, HP’nin CEO’suCarly Fiorina, 2005 yılı başında hissedarların talebi doğrultusunda görevinden ayrılmak durumunda kalmıştır. 2005 yılı başından beri HP’nin yeni CEO’su Mark Hurd olmuş ve şirket onun yönetiminde 2006 mali yılı içinde 8 milyar dolarlık organik büyüme sağlamıştır.

Menü