HTC Teknik Servis

Günümüzde büyük bir kitlenin kullanmakta olduğu akıllı telefonlar, hayatı kolaylaştıran önemli unsurların başında geliyor. İnsanlar işlerini, sosyal medya takibini, banka işlemlerini bu telefonlar sayesinde kolayca gerçekleştiriyor. HTC ise akıllı telefon üreticileri arasında önemli bir yere sahip. Kalite ve estetiğe önem vererek, insanlara eşsiz bir deneyim sunan HTC akıllı telefonları her ne kadar üst düzey cihazlar olsalar da her elektronik alet gibi bozulmaya meyilliler. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz.

Türkiye Servisi olarak HTC marka cep telefonlarının teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile telefonunuzun arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

HTC Teknik Servis Politikamız

HTC marka cep telefonunuzun arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile telefonunuz bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. HTC telefonunuz bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde telefonunuz uzman ekibimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

HTC cep telefonları dışında HTC tabletler konusunda da teknik servis imkanı sunmaktayız.

HTC teknik servis tecrübeli kişilerin ellerinde telefonunuz ve tabletinizin tamir olmasını sağlamaktadır. HTC anakart tamiri, HTC elektronik parçaların onarımı, HTC lcd ekran tamiri, HTC şarj soketi tamiri, HTC dokunmatik ekran tamiri, HTC tuş takımı değişimi, HTC şifre kırılması, HTC işletim sistemi kurulması, HTC android güncelleme, HTC tablet dokunmatik ekran tamiri, HTC tablet adaptör tamiri, HTC tablet sistem güncelleme olmak üzere birçok sorun teknik servis elemanlarımız tarafından profesyonel bir çalışma sonrası sonuca varmaktadır.

 

HTC Hakkında

1997 yılında kurulan HTC, piyasadaki en popüler OEM markalı mobil cihazlardan bazılarının perde arkasındaki tasarımcısı ve üreticisi olarak ün yaptı.

2006 yılından beri düzenli olarak kendi markamız altında büyük beğeni toplayan birçok mobil cihazı piyasaya sunduk. Portföyümüzde Android ve Windows Phone işletim sistemleri ile çalışan akıllı telefon ve tabletler bulunuyor.

Kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi oluşturmaya önem veriyoruz ve her bir mobil cihazın sahibine uyması gerektiğine inanıyoruz, tam tersine değil. Yaptıklarımız yalnızca odak grubu testlerinin ürünü değil, gözlem yapmanın ve bireylerin teknolojiyle etkileşime girme şekillerini dikkate almanın sonucudur.

Müşterilerimiz HTC’de yaptığımız her şeye yol gösterir ve şirketi tanımlayan da bu bağlılıktır.

 

Menü