Lenovo Teknik Servis

 

Lenovo ServisTürkiye Servisi olarak Lenovo marka notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Kaliteli ürünler olmasına rağmen notebook ve tabletler çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Lenovo Teknik Servis

Lenovo Teknik Servis Politikamız

Lenovo marka notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Lenovo marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Lenovo teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Lenovo Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

LENOVO notebook anakart tamiriLENOVO notebook elektronik parçaların onarımıLENOVO notebook BİOS güncellemesiLENOVO notebook ekran tamiriLENOVO notebook şarj soketi tamiriLENOVO notebook RAM değişimiLENOVO notebook klavye tamiriLENOVO notebook LCD kablo değişimi, LENOVO notebook işlemci değişimiLENOVO notebook parça değişimi, LENOVO notebook işletim sistemi kurulmasıLENOVO notebook virüs temizlemesi, LENOVO notebook sürücü ve driver yüklenmesi, LENOVO notebook florasan değişimiLENOVO notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Lenovo teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan LENOVO tablet dokunmatik ekran tamiriLENOVO tablet şarj soketi tamiriLENOVO tablet anakart tamiriLENOVO tablet elektornik parçaların tamiri, LENOVO tablet adaptör tamiri, LENOVO tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Lenovo teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

 

Lenovo Tablet Servisi

Lenovo Hakkında

Lenovo markası yalnızca 2004 yılında ortaya çıkmasına karşılık, şirketin daha köklü bir geçmişi vardır. 1984 yılında Çin’de 25.000 ABD Doları harcanarak bir askeri binada. Şirket 1988 yılında Hong Kong’a da genişletilmiş ve Çin’in en büyük PC şirketi olarak büyümesini sürdürmüştür. Legend Holdings 2004 yılında adını Lenovo olarak değiştirmiş ve 2005’te PC sektörünü 1981 yılında keşfeden IBM’in kişisel bilgisayar bölümünü satın almıştır.

Bugün 30 milyar ABD Doları değerinde bir kişisel teknoloji şirketi ve dünyanın ikinci büyük PC üreticisi olan Lenovo, 160’ın üzerinde ülkede müşterilerine hizmet veren 60’ı aşkın ülkede 30.000’in üzerinde çalışana sahiptir. Fortune 500 şirketi olarak Pekin (Çin) ve Morrisville (ABD/Kuzey Carolina) şehirlerinde genel merkezleri; Yokohama (Japonya), Pekin, Şangay, Wuhan ve Shenzhen (Çin) ve Morrisville şehirlerinde araştırma merkezleri bulunur. Üretim ağımız da Greensboro, Kuzey Carolina ve Monterrey Meksika’dan Hindistan, Çin ve Brezilya’ya kadar yayılmaktadır.

 

Menü