Nokia Teknik Servis

Nokia ServisGünümüzde büyük bir kitlenin kullanmakta olduğu akıllı telefonlar, hayatı kolaylaştıran önemli unsurların başında geliyor. İnsanlar işlerini, sosyal medya takibini, banka işlemlerini bu telefonlar sayesinde kolayca gerçekleştiriyor. Nokia ise akıllı telefon üreticileri arasında önemli bir yere sahip. Kalite ve estetiğe önem vererek, insanlara eşsiz bir deneyim sunan Nokia akıllı telefonları her ne kadar üst düzey cihazlar olsalar da her elektronik alet gibi bozulmaya meyilliler. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz.

Türkiye Servisi olarak Nokia marka cep telefonlarının teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile telefonunuzun arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Nokia Teknik Servis

 

 

Nokia Teknik Servis Politikamız

Nokia marka cep telefonunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile telefonunuz bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Nokia cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız uzman ekibimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Nokia cep telefonları dışında Nokia tabletler konusunda da teknik servis imkanı sunmaktayız.

Nokia teknik servis tecrübeli kişilerin ellerinde telefonunuz ve tabletinizin tamir olmasını sağlamaktadır. NOKİA anakart tamiri, NOKİA elektronik parçaların onarımıNOKİA lcd ekran tamiriNOKİA şarj soketi tamiriNOKİA dokunmatik ekran tamiri, NOKİA tuş takımı değişimiNOKİA şifre kırılması, NOKİA işletim sistemi kurulmasıNOKİA android güncelleme, NOKİA tablet dokunmatik ekran tamiri, NOKİA tablet adaptör tamiri, NOKİA tablet sistem güncelleme olmak üzere birçok sorun teknik servis elemanlarımız tarafından profesyonel bir çalışma sonrası sonuca varmaktadır.

 

 

Nokia Lumia 925 Teknik Servis

 

Nokia Hakkımızda

Şirketin kökenleri, Güney Batı Finlandiya’nın, maden mühendisi Fredrik Idestam tarafından bir orman sanayi işletmesinin kurulduğu 1865 yılına kadar uzanmaktadır. 1898 yılında başka bir yerde Finnish Rubber Works Ltd kurulmuş ve 1912 yılında Finnish Cable Works faaliyetine başlamıştır. Bu iki şirketin ve Nokia’nın mülkiyeti yavaş yavaş birkaç kişinin eline geçmiştir. Son olarak 1967 yılında, üç şirket Nokia Corporation olarak birleşmiştir.

 

 

 

Menü