Samsung Teknik Servis

Türkiye Servisi olarak Samsung marka cep telefonları, notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Akıllı telefonların yanı sıra notebook ve tabletler de çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

Samsung Teknik Servis

 

 

Samsung Teknik Servis Politikamız

Samsung marka cep telefonunuz, notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Samsung marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Samsung teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Samsung Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

SAMSUNG cep telefonu anakart tamiri, SAMSUNG cep telefonu elektronik parçaların onarımı, SAMSUNG cep telefonu lcd ekran tamiri, SAMSUNG cep telefonu şarj soketi tamiri, SAMSUNG cep telefonu dokunmatik ekran tamiri, SAMSUNG cep telefonu tuş takımı değişimi, SAMSUNG cep telefonu şifre kırılması, SAMSUNG cep telefonu işletim sistemi kurulması, SAMSUNG cep telefonu android güncellemesi gibi akıllı telefonlarda karşımıza çıkan sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan SAMSUNG tablet dokunmatik ekran tamiri, SAMSUNG tablet şarj soketi tamiri, SAMSUNG tablet anakart tamiri, SAMSUNG tablet elektornik parçaların tamiri, SAMSUNG tablet adaptör tamiri, SAMSUNG tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Samsung teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

SAMSUNG notebook anakart tamiri, SAMSUNG notebook elektronik parçaların onarımı, SAMSUNG notebook BİOS güncellemesi, SAMSUNG notebook ekran tamiri, SAMSUNG notebook şarj soketi tamiri, SAMSUNG notebook RAM değişimi, SAMSUNG notebook klavye tamiri, SAMSUNG notebook LCD kablo değişimi, SAMSUNG notebook işlemci değişimi, SAMSUNG notebook parça değişimi, SAMSUNG notebook işletim sistemi kurulması, SAMSUNG notebook virüs temizlemesi, SAMSUNG notebook sürücü ve driver yüklenmesi, SAMSUNG notebook florasan değişimi, SAMSUNG notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Samsung teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

Samsung Hakkında

1969 yılında Suwon, Kore’de kurulduğundan bugüne Samsung Electronics, global bilgi teknolojileri lideri durumuna gelmiştir ve dünya genelinde 200’den fazla bağlı kuruluşu yönetmektedir.
Şirketin sundukları, akıllı telefonlar ve tabletler gibi ana mobil telekomünikasyon ürünleriyle birlikte televizyonlar, monitörler, yazıcılar, buzdolapları ve çamaşır makineleri gibi ev gereçlerini içermektedir. Samsung ayrıca DRAM ve bellek dışı ürün yarı iletkenleri gibi ana elektronik bileşenlerin güvenilir bir tedarikçisi olmayı sürdürmektedir.
Samsung, dünyanın her yerindeki müşterileri için rahatlığı arttıran ve daha akılcı yaşam tarzını teşvik eden kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir. Samsung, çığır açan yenilikleri ve değer yaratmayı sürekli olarak takip ederek, kendini global toplumu geliştirmeye adamıştır.

 

Menü