Sony Teknik Servis

Sony Servis

Türkiye Servisi olarak SONY marka cep telefonları, notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Akıllı telefonların yanı sıra notebook ve tabletler de çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Sony Teknik Servis

SONY Teknik Servis Politikamız

SONY marka cep telefonunuz, notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. SONY marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında biSonyi verilir. Bu biSonyilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız SONY teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada biSonyilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Sony Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

SONY cep telefonu anakart tamiriSONY cep telefonu elektronik parçaların onarımıSONY cep telefonu lcd ekran tamiriSONY cep telefonu şarj soketi tamiri, SONY cep telefonu dokunmatik ekran tamiriSONY cep telefonu tuş takımı değişimiSONY cep telefonu şifre kırılmasıSONY cep telefonu işletim sistemi kurulmasıSONY cep telefonu android güncellemesi gibi akıllı telefonlarda karşımıza çıkan sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan SONY tablet dokunmatik ekran tamiriSONY tablet şarj soketi tamiriSONY tablet anakart tamiriSONY tablet elektronik parçaların tamiriSONY tablet adaptör tamiri, SONY tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de SONY teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

SONY notebook anakart tamiriSONY notebook elektronik parçaların onarımıSONY notebook BİOS güncellemesiSONY notebook ekran tamiriSONY notebook şarj soketi tamiriSONY notebook RAM değişimiSONY notebook klavye tamiriSONY notebook LCD kablo değişimiSONY notebook işlemci değişimiSONY notebook parça değişimiSONY notebook işletim sistemi kurulmasıSONY notebook virüs temizlemesi, SONY notebook sürücü ve driver yüklenmesiSONY notebook florasan değişimiSONY notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da SONY teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Sony Hakkında

Sony, Japonya kökenli çokuluslu şirketler topluluğu. Topluluğun ana şirketi, Tokyo’nun Minato semtinde yerleşik olan Sony Corporation’dur. Sony üreticilere ve profesyonel marketlere iletişim,video oyun konsolları ve bilgi teknolojisi üretiminde önemli rol oynamaktadır. Sony 5 bölümden oluşmaktadır. Bunlar; elektronik, oyun, eğlence, finansal servisler ve diğerleridir. Bu durum Sony’yi Nintendo’dan sonra dünyanın en kapsamlı eğlence ürünleri üreten şirket yapmaktadır.

 

 

Menü