Toshiba Teknik Servis

Toshiba ServisTürkiye Servisi olarak Toshiba marka cep telefonları, notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Akıllı telefonların yanı sıra notebook ve tabletler de çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

 

Toshiba Teknik Servis

Toshiba Teknik Servis Politikamız

Toshiba marka cep telefonunuz, notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Toshiba marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Toshiba teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirilir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Toshiba Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

TOSHİBA cep telefonu anakart tamiriTOSHİBA cep telefonu elektronik parçaların onarımıTOSHİBA cep telefonu lcd ekran tamiriTOSHİBA cep telefonu şarj soketi tamiri, TOSHİBA cep telefonu dokunmatik ekran tamiriTOSHİBA cep telefonu tuş takımı değişimiTOSHİBA cep telefonu şifre kırılmasıTOSHİBA cep telefonu işletim sistemi kurulmasıTOSHİBA cep telefonu android güncellemesi gibi akıllı telefonlarda karşımıza çıkan sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan TOSHİBA tablet dokunmatik ekran tamiriTOSHİBA tablet şarj soketi tamiriTOSHİBA tablet anakart tamiriTOSHİBA tablet elektronik parçaların tamiriTOSHİBA tablet adaptör tamiri, TOSHİBA tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Toshiba teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

TOSHİBA notebook anakart tamiriTOSHİBA notebook elektronik parçaların onarımıTOSHİBA notebook BİOS güncellemesiTOSHİBA notebook ekran tamiriTOSHİBA notebook şarj soketi tamiriTOSHİBA notebook RAM değişimiTOSHİBA notebook klavye tamiriTOSHİBA notebook LCD kablo değişimiTOSHİBA notebook işlemci değişimiTOSHİBA notebook parça değişimiTOSHİBA notebook işletim sistemi kurulmasıTOSHİBA notebook virüs temizlemesi, TOSHİBA notebook sürücü ve driver yüklenmesiTOSHİBA notebook florasan değişimiTOSHİBA notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Toshiba teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

Toshiba Hakkında

Toshiba, ileri düzey teknolojide bir dünya lideri ve öncüsü, bilgi ve iletişim sistemlerini; dijital tüketici ürünlerini; elektronik cihaz ve bileşenleri; nükleer enerji, endüstriyel ve sosyal altyapı sistemleri de dahil olmak üzere güç sistemlerini ve ev aletlerini kapsayan gelişmiş elektronik ve elektrikli ürünlerin kapsamlı üreticisi ve pazarlayıcısıdır. Toshiba 1875 yılında kurulmuştur ve günümüzde dünya çapında 204.000 çalışana sahip ve yıllık satış tutarı 68 milyar doları (6,3 trilyon yen) aşan 740 şirketiyle global bir ağı yönetmektedir.

 

 

Menü